Nõustamisvõimalused

Abimaterjalid ja nõustamisvõimalused  » Nõustamisvõimalused

Hea taotleja 

Personaalseks nõustamiseks võid pöörduda alati ühingusse e-posti aadressil info@lrs.ee või telefonil 5286024. Taotluste nõustamine toimub igal tööpäeval kell 9.00 - 16.00. Siiski oleks alati mõistlik enne aeg kokku leppida. Konsultatsioonid on tasuta.

 

Kui soovid lasta oma taotlust üle vaadata või asja üle aru pidada siis oleks mõistlik dokumendid varem e-mailiga ette saata. 

 

Meeles tasub pidada

Taotlusvormis peaks erinevates lõikudes olema mõtestatud tekst, mida ühes või teises lõigus kirjeldada selle kohta leiad juhendid kodulehekülje "taotlusvormide juhendid" alajaotusest.

 

Palun ära eelda, et ühingu töötajad koostavad sinu eest taotluse ise, seega taotlusvormid kuhu on lõikudesse sinu poolt ainult märgitud "mida siia kirjutada?" ei ole asjakohased. 

 

Juhul kui soovid kasutada tasulise konsultandi abi siis on see abikõlblik ettevalmistava tööna. Juhul kui sul endal tasulist konsultanti leida ei õnnestu võid pöörduda ühingusse. Ühingul on olemas väike valik konsultante kes rannakalandusfondi tunnevad.

 

Pea meeles, et ise koostatud taotlus on kõige parem taotlus, kui asjasse süveneda ei ole see sugugi keeruline.

 

Mõistlik on kui sa ei jäta taotluse kirjutamist viimasele minutile. Praktika näitab, et viimasel minutil esitatud taotlused jäävad paremusjärjestuses tahapoole sest nende läbimõeldus pole suurem asi.  

 

Ühingu tegevjuht ei osuta tasulist teenust rannakalanduse meetme Läänemaa taotluste koostamisel.